Gamers Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gamers Empire

Dodjite kao gosti,ostanite kao porodica!!!
 
PrijemPortalGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupiEnglish Version
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Zadnje teme
» Najbolja igrica godine za PC!
Kliknite na ovu temu,procitejte i POMOZITE!!!!!!!!!!!!!!!! EmptySre Nov 03, 2010 3:26 pm od unistavac

» Download Zone
Kliknite na ovu temu,procitejte i POMOZITE!!!!!!!!!!!!!!!! EmptySre Maj 20, 2009 2:11 am od Gost

» Treba li iskljuciti TDI radio?
Kliknite na ovu temu,procitejte i POMOZITE!!!!!!!!!!!!!!!! EmptySre Feb 11, 2009 6:20 am od The Messenger of Death

» Star Wars : The Force Unleashed
Kliknite na ovu temu,procitejte i POMOZITE!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyPet Jan 30, 2009 11:45 am od dida

» Nema turnira prije Februara?
Kliknite na ovu temu,procitejte i POMOZITE!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyUto Jan 27, 2009 2:51 pm od dida

» Vasa graficka
Kliknite na ovu temu,procitejte i POMOZITE!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyUto Jan 27, 2009 2:50 pm od dida

» Problem sa hard diskom
Kliknite na ovu temu,procitejte i POMOZITE!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyPon Jan 26, 2009 6:56 am od MC-Alex

» Radovi na forumu!!!
Kliknite na ovu temu,procitejte i POMOZITE!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyČet Jan 22, 2009 3:27 pm od Icelord95

» Kliknite na ovu temu,procitejte i POMOZITE!!!!!!!!!!!!!!!!
Kliknite na ovu temu,procitejte i POMOZITE!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyUto Jan 20, 2009 4:41 am od Broly

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 22 dana Uto Dec 19, 2017 7:40 am

 

 Kliknite na ovu temu,procitejte i POMOZITE!!!!!!!!!!!!!!!!

Ići dole 
AutorPoruka
Broly
Moderator
Moderator
Broly


Muški
Broj poruka : 218
Godina : 31
Lokacija : Herceg Novi,Montenegro
Raspoloženje : Dobro
Datum upisa : 20.11.2008

Kliknite na ovu temu,procitejte i POMOZITE!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Kliknite na ovu temu,procitejte i POMOZITE!!!!!!!!!!!!!!!!   Kliknite na ovu temu,procitejte i POMOZITE!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyUto Jan 20, 2009 4:41 am

Ovo je bitan topic za forum!!Zamolio bih svakoga ko dodje na ovaj forum da se aktivira odmah i pocne raditi na forumu.Zamolio bih vas da pozovete jos ljudi na ovaj forum jer nas je samo 37.Ajmo pokusati nesto stvoriti od ovog foruma.Jedino MC Alex napise nesto na forumu i divim mu se na tome!Tu je i MoD koji nesto napise.Ja sam priznajem da nisam mogao pisati nista jer mi se nije dalo raditi sa sporim internetom(jer mi se ADSL pokvario).To jos vise u**re TDI radio jer se onda stranica ucita za jedno 5 minuta!!!!Zato molim vas da glasate za gasenje TDI Radia jer se moze sigurno naci bolji radio koji ne koci ovoliko ucitavanje stranice!Zovite ljude sa drugih foruma,jer ih ima milion!!!!!!!!!!I nije tesko poslati 5 poziva svaki dan!!!Ja i Lord Cooler smo ukupno poslali 500 poziva!!!Ajte pomozite jer se forum polako raspada a niko nece nista da preduzme!!!Ko moze neka zove sadasnje clanove foruma da se aktiviraju!Ako ocete uradite nesto,ako necete ne morate,ali kasnije ne trazite nista od foruma kada ga poboljsamo.
Nazad na vrh Ići dole
 
Kliknite na ovu temu,procitejte i POMOZITE!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Gamers Empire :: Forum :: Predlozi,kritike,prijave-
Skoči na: